Rusza VELOPROJECT!

Platforma VELOPROJECT powstała w 2023 roku wychodząc na przeciw potrzebom rynku treningów online, który każdego roku rośnie w siłę. Skierowany jest w szczególności do miłośników dwóch kółek – kolarzy amatorów, ale nie tylko. Chcemy trafić do wszystkich, którzy kochają ruch na świeżym powietrzu i nie potrafią usiedzieć w domu przed telewizorem.

Jazda na rowerze to aktualnie jedna z najbardziej popularnych aktywności fizycznych i jedna z najłatwiej dostępnych. Coraz więcej osób poprzez jazdę na rowerze chce poprawić swoją wydolność fizyczną i formę, a może nawet wystartować w organizowanych przez wiele firm zawodach dla amatorów.

VELOPROJECT wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i proponuje Pakiety treningowe online nie tylko dla początkujących, średniozaawansowanych, ale także dla kolarzy zawodowych. Jedna z naszych trenerów jest aktualnym szkoleniowcem męskiej kadry narodowej elity i U-23 w kolarstwie szosowym. Drugi z nich to wciąż czynny zawodnik, ścigający się na wysokim poziomie i to z sukcesami.

VELOPROJECT to pomysł czwórki pasjonatów kolarstwa, którzy nie potrafią żyć bez tego sportu, choć każdy na swój własny sposób.

Do Waszej dyspozycji będzie dwóch trenerów – Tomasz Brożyna i Piotr Brożyna. To rodzinna mieszanka doświadczenia, młodości i profesjonalnego podejścia do samodoskonalenia się jak kolarza. Tomasz Brożyna (ojciec) i Piotr Brożyna (syn) to gwarancja, że Ty i Twoje treningi będą zawsze dla nas najważniejsze. Zależy nam na Twoim sukcesie osobistym i wiemy jak Ci w tym pomóc. Stoją za nami kariery kolarskie, osiągane sukcesy, znajomość rzemiosła do środka, umiejętność samokształcenia i doskonalenia się poprzez własne plany treningowe, a także ogląd sytuacji z pozycji trenera/szkoleniowca.

W sztabie VELOPROJECT znaleźli się także:

Łukasz Dudała

Tomasz Piechal

Zapraszamy do współpracy! Na początek napisz na info@veloproject.pl, albo odezwij się poprzez formularz zgłoszeniowy – napisz nam potrzebne tam dane, wybierz pakiet, trenera, z którym chce rozpocząć współpracę, a my w mailu zwrotnym podamy Ci wszystkie potrzebne informacje.

Zapraszamy do współpracy!